KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494034
nr 1649 4034
Sture Ekengren
(1918-1996), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x64cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Sture Ekengren, svensk bildkonstnär född 1918, död 1996 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:42:30
14/10 18:49:30
Sture Ekengren
Läs mer om Sture Ekengren